KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5544185

nr 554 4185

Etsning

signerad Ulf Jonasson, 101/310, Förtöjda fartyg, 22x31

Utrop:

100 kr

måndag 24 november 2008
kl 17:35:17